SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

další vlna krádeží zoo

Publikováno 24.02.2013 v 22:09 v kategorii sdělení zakladatele, přečteno: 300xPro potřeby organizace byl založen email: safaripark.a.s@seznam.cz

V poslední době se objevila další vlna krádeží zahrad. Od 1. 2. 2013 přišla pravděpodobně o zahradu Iva (sandokan) a v minulém týdnu to postihlo Anett12.


Anett se podařilo zachránit a přijmout ji zpět do organizace, jelikož včas zareagovala. Bohužel u nejproduktivnější hráčky, kterou byla Iva, už moc šancí na záchranu není. Sice napsala na blog, že má problémy s přihlášením, ale poslední příspěvek na blog napsala začátkem února, od té doby na blogu nebyla a jiný kontakt s ní nemám. Ještě to zkouším přes Joshe, ale tam tomu moc šancí nedávám.


Nyní tedy není od věci, změnit si preventivně hesla ke svým zahradám.

Zde je opět návod, jak by mělo silné heslo vypadat:

Heslo k hernímu účtu by mělo být hodně dlouhé složené z kombinací malých a velkých písmen, číslic a speciálních znaků. Jako příklad uvedu: Hq332594(Kim?:'"@€T89.

Dalším pravidlem je nikomu heslo nesdělovat a přísně ho utajit. Neopisujte uvedený příklad jako své heslo, tady to může kdokoliv opsat, je potřeba vymyslet si jiné. Jedině tak předejdete ke ztrátě přístupu do hry.V případě, že by se někomu nedařilo přihlásit do hry je možný kontakt zde na blogu, popř. zasláním emailu. Hlavně z tohoto důvodu jsem založil email: safaripark.a.s@seznam.cz , na který můžete posílat soukromé dotazy týkající se hry a organizace. V případě ztráty přístupu do hry je to nejvhodnější způsob pro komunikaci.


Nepodceňujte tedy situaci a chraňte si řádně svá hesla.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Leomar 25.02.2013 v 05:24 ach jo, mám z toho husí kůži. Naše Sandokanka, která nás budila těmi svými básničkami. Kurňa, k čemu to někomu je ty naše zahrady? Já minule zkusila poslat do té své ukradené pozvánku, odeslat šla, ale raději jsem ji stáhla dříve, než jsem mohla zjistit, zda v ní někdo je.
  Buďte opatrní :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?