SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

dražba a prodej

Publikováno 02.06.2013 v 00:08 v kategorii sdělení zakladatele, přečteno: 280xPo předchozích zkušenostech bude znovu zprovozněn prodej kartiček.


Abychom předešly předchozím problémům a neporušovaly jsme pravidla, bylo potřeba sehnat nového člena, který by svou zoo vedl ve prospěch organizace. To se povedlo, a proto bude obchod fungovat na zcela odlišné IP adrese.

Protože tento nový člen založil novou zahradu na znovu otevřeném prvním serveru, bude chvilku trvat, než se nakupí zásoba kartiček. Proto bude nejdříve vyprodaná zoo od oleje1000, kterou máme ještě k dispozici.


Prodej bude probíhat stejně jako naposledy, ovšem prodávat se budou kartičky do stupně vzácnosti 3 (včetně). Prodej bude mít na starosti skyicdee.
Všechny kartičky stupně vzácnosti 4 se budou dražit. 

Dražba bude probíhat týden a přihazovat bude moc každý. Vyvolávací cena je vždy pevně daná a minimální příhoz je 1000 ZD. Aukce probíhá vždy od pondělí 00:00 hod a končí v neděli ve 23:59 hod. V následujícím týdnu, budou kartičky v závislosti na volné sloty postupně posílány.


Počet dražených kartiček není nijak omezen, každý se může účastnit v jednom okamžiku více dražeb, ovšem pokud někdo nabídne určitou cenu, nemůže od ní už odstoupit.


V aukci jsou všechny kartičky napsané v seznamu, stačí do komentáře napsat, jakou cenu za konkrétní kartu nabízíte.

Po ukončení dražby bude vítěz vyzván k uhrazení poplatku. Následně může po domluvě zadat nabídku na výměnu.Proto budou vytvořeny 2 rubriky, jedna na obchod a druhá na dražbu. Dávejte si prosím pozor na rozlišování obchodu a dražby. Je to velice důležité, protože SZ ohledně obchodu se domlouvají se skyicdee zatímco dražbu domlouvá misze.
Komentáře

Celkem 1 komentář

 • skyicdee 02.06.2013 v 10:37 Konečně je to zase tu :-) Už mi ten šrumec kolem prodeje chyběl ;-) Takže hurá do nakupování!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?