SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

Hra v dotykových zařízeních

Publikováno 20.04.2013 v 21:47 v kategorii rady hráčům, přečteno: 458x

Návod, jak hrát v mobilu a v tabletu .-)


Protože většina z nás chodí do práce nebo do školy a nemá možnost přihlásit se na PC do hry, mám jednu radu jak hrát hru na mobilu nebo tabletu. Sám jsem dlouho hledal nějaký prohlížeč, který by na dotykových zařízeních bez problémů fungoval. Na fóru jsem sice našel zmínku o popisovaném prohlížeči, ale ten není v češtině a žádný návod k němu nikdo nenapsal. Sice mi to dlouho trvalo, ale podařilo se mi ho zprovoznit. Proto se s Vámi podělím o zkušenosti a napíšu návod, jak ho používat.


Jediný prohlížeč, ve kterém je možné hru na mobilním telefonu spustit a bez výpadku hrát, je Photon browser. Tento prohlížeč je zdarma a dá se stáhnout zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsverse.photon&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hcHBzdmVyc2UucGhvdG9uIl0.


Sám to mám vyzkoušené na mobilu Smasung Galaxy Note 2 a funguje bez výpadku. Stejně tak je funkční na tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000, tedy lze předpokládat, že pojede i na ostatních dotykových přístrojích.


Po stažení prohlížeče je potřeba jej v zařízení nainstalovat. Není potřeba stahovat flash player, protože ten je součástí prohlížeče. Je jenom nutné při každém otevření hry flash spustit. Prohlížeč není v češtině, proto napíšu podrobný návod, jak hru spustit.Nejdříve si otevřete photon browser. Následně je potřeba spustit flash, tedy musíte kliknout vpravo nahoře na ikonku blesku. Tím se zobrazí nabídka na upgrade prémiové verze, což ale není potřeba. Stačí kliknout pouze na Continue with ads, čímž se zapne flash player. Potom se znovu načte domovská stránka. A nyní stačí napsat do vyhledavače myfreezoo.cz a přihlásit se do hry.


Vlevo dole je ikonka ruky, po kliknutí na ní se změní ještě na prst nebo šipku. Tím se vybírá formát ovládání. Rukou se posouvá celá stránka, prstem se pohybuje ve hře. Šipka není potřeba.
Shrnutí:

· stáhnout a nainstalovat Photon browser do zařízení

· otevřít Photon browser

· kliknout vpravo nahoře na ikonku blesku a potom kliknout na Continue with ads

· po načtení zadat myfreezoo.cz a přihlásit se do hry

tučně zvýrazněné je potřeba dělat při každém přihlášení na dotykovém zařízeníNení to nic složitého, pochopí to určitě každý.

Ovšem pozor na stahované množství dat. Při dvou zapnutí hry na mobilu (tabletu) se stáhne 528 Mb dat. Pokud tedy čerpáte denní balíčky u předplacené karty za nějakých 24-30 kč na den, hra se vůbec nenačte, jelikož je tam omezení na nějakých 30 Mb za 24 hod a po vyčerpání se sníží rychlost, se kterou se hra nenačte. Ovšem nepomůže Vám ani měsíční předplatné internetu do mobilu s limitem 1Gb, ten budete mít vyčerpaný za 2-4 dny.

Proto doporučuji hrát na dotykačích výhradně prostřednictvím připojení do wifi sítě.


Hra se tedy dá bez problémů hrát na mobilu, ale pozor na velkou náročnost stahovaných dat. Je to spíše pro uživatele s přístupem do wifi sítí nebo mobilním internetem s velkým objemem dat. 

Ale jako nouzovka na cesty to bohatě stačí a dokonce klikání přátelských hvězd mi přijde se stylusem pohodlnější a rychlejší.Pokud budete mít nějaké postřehy ze zmiňovaných dotykových zařízení, budu rád, když nám je napíšete do komentáře.


Přidám další postřeh a výrazné vylepšení :-)


Protože jsem dlouho špekuloval, jak to ještě vylepšit, přišel jsem na to, že je daleko lepším řešením mobilním telefonem vzdáleně ovládat svůj domácí PC. Není to tak náročné na množství stahovaných dat, jelikož data si stahuje Váš PC doma. Jediné co je k tomu potřeba, je stáhnout a nainstalovat si program TeamViewer, jak do domácího PC tak do mobilního zařízení. Při instalaci je potřeba vytvořit si účet a heslo pro ovládání PC. Potom stačí spustit PC a v něm program TeamViewer a v klidu odejít z domova. Ve volné chvíli si zapnete TeamViewer v mobilu a po zadaní zvoleného hesla se přihlásíte do domácího PC. Tam se spustíte prohlížeč a přihlásíte se do hry. Potom můžete program v klidu opustit a mobil odhlásit od internetu, jelikož ve Vašem domácím PC hra pojede 2 hodiny, až do plánovaného odhlášení. Takhle můžete ovládat celý svůj PC, tedy můžete zapnout virovou kontrolu, stáhnout si aktualizace apod. Výhodou je, že budete nonstop ve hře a minimálním množstvím stažených dat do mobilu :-) 


Ovšem nezapomeňte si zvolit silné heslo, jelikož při ztrátě mobilu či tabletu se Vám může kdokoli dostat do PC!Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?