SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

Nové soutěže o sochy

Publikováno 04.06.2016 v 07:30 v kategorii sdělení zakladatele, přečteno: 156x

V poslední době se neustále dohadujeme jaké vybrat zvíře do soutěže o sochy.
Jedna věc je účast v soutěži a postupné doskládávání soch a druhá je sázka na jistotu s maximální počtem ušetřených zvířat.Chápu že někteří mají problém s vybraným druhem jelikož se nemohou zapojit, ale není lepší dát méně zvířat a získat sochu než plácat ohromné množství a mít jenom část potřebnou na sochu?
Proto bych navrhoval, aby se výběr řídil dle šance na výhru s maximálním množstvím ušetřených zvířat. I kdyby se to mělo všechno použít z rezervací a postupně je zase doplnit.


Ovšem aby byla motivace pro všechny členy a doplňoval se stav zvířat v zoo rychleji, mohla by se vždy po dobu trvání soutěže udělat soutěž, ve které by se vždy po dobu těch 10 dní vybírala zvířata, která jsou právě v tom týdnu na výběr do soutěže organizací. Pro větší motivaci by se nevybíralo jedno zvíře ze seznamu, ale bylo by ve hře všech 5 zvířat a kdo pošle nejvíce z každého druhu, mohl by si odměnou vybrat jakoukoli kartičku případně u těch obyčejnějších i více, které budeme mít skladem. To by bylo na dohodě.
Takže vlastně bychom využili stávající soutěž o sochy na soutěž pro členy organizace. Doplňovala by se rychleji zvířata, která by byla normálně v rezervacích a přinášela body a v případě pozdějšího rozhodnutí vybrat zvíře do soutěže organizací by se použila.


Takže co vy na to?

Komentáře

Celkem 8 komentářů

 • smiley 04.06.2016 v 07:38 Tak to je dobrý nápad. Měl by ses živit, jako organizátor :-D


 • dandaf 04.06.2016 v 08:08 Mě se to líbí :)


 • Darling89 04.06.2016 v 12:16 Pro spravedlivé hodnocení se mi to zdá býti příliš komplikované - např. když vložím 10 orangutanů, nemají stejnou hodnotu jako 10 chobotnic (hypoteticky, protože je nemám). Některé druhy je navíc obtížnější odchovat.

  Spíše bych těm, kteří přispějí jakýmkoliv zvířetem kompenzovala náklady vynaložené na množení zvířat a ušlý vlastní užitek - stanovit nějaký přepočtový koeficient a např. odpustit příspěvky nebo přednostní právo výběru kartiček z další dražby..


 • smiley 05.06.2016 v 11:21 To si myslím, že už je zbytečné. Kdo chce vkládat, tak vkládá bez ohledu na to, že dostane nějakou kartu navíc. Hlavně počet např. chobotnic a zeber se nedá srovnávat, abys vyhrála, tak zeber budeš muset vložit třeba 150 a chobotnice ti bude stačit jedna nebo dvě. Mimo to, jak říkal misze, tak se bude plnit rezervace a když nikdo chobotnici nedá, protože ji nemá nebo se mu nemnoží, tak se nic nestane.A když se ti slabší zaměří na levnější zvířata, tak proč ne, každý podle svých možností. Myslím, že původní myšlenka je jednodušší, než určovat koeficienty pro přepočty darovaných zvířat.


 • dellavamp 05.06.2016 v 20:56 Ahoj, mě se ten nápad taky líbí, myslím tím celkově. A motivace je takový bonbonek navrch, ke zpestření :)


 • babi111 07.06.2016 v 18:38 souhlasím není co dodat :))


 • Darling89 07.06.2016 v 23:16 To jsem myslela k tomu, když se tedy chce dávat nějaká odměna (rozuměj motivace), tak že je to špatně měřitelné. Co dávám, dávám dobrovolně (osobně za to nic nechci) a samozřejmě dle svých možností.


 • misze 20.06.2016 v 21:41 Je dobře že je tady více názorů a samozřejmě k tomu lze přihlédnout. Odměny mohou být rozdělené podle druhu poslaných zvířat. Třeba že za poslané chobotnice bude odměnou dílek amazoňáku a naopak za pštrosa dílek lenochoda. Nebo že může být odměnou určeno 5 kartiček, ale vybírat si je budou výherci podle pořadí s největší vzácnosti zvířat.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?