SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

pokec

Publikováno 23.08.2012 v 02:02 v kategorii pokec, přečteno: 509x

Pokud chcete jenom poklábosit s kamarády, využívejte prosím tuto sekci. Nebudeme zbytečně spamovat důležitá témata a zachováme si přehled nad jednotlivými rubrikami.

Komentáře

Celkem 24 komentářů

 • gardak96 30.08.2012 v 16:43 lidi tak uz vim co bude za nova zvirata :( nic moc teda :D


 • skyicdee 30.08.2012 v 22:23 Jaká nová zvířata myslíš?


 • gardak96 31.08.2012 v 10:07 ty jak pridali :) vedel jsem to drive :D okapi a kapustňák


 • skyicdee 31.08.2012 v 16:39 Máš tajné zdroje, jo? ;-)


 • skyicdee 03.09.2012 v 13:53 Chtěla bych se zeptat, nemáte někdo volná místa v přátelích? Dívčina, co se hlásila k nám do organizace, shání přátele. Na vstup do organizace zatím nemá, ale přátele by brala :-) Dejte mi případně vědět SZ, zkontaktovala bych vás. Díky!


 • gardak 08.09.2012 v 18:04 Ahoj, četl jsem to už dříve ale zapomněl jsem odpovědět. :) Já nemám ale kamarádka Galateia má :) tak ať si ji kdyžtak přidá :)


 • misze 12.09.2012 v 21:21 Co se týká informací od gardaka96 a tajném zdroji, bylo by pro nás potěšením, kdyby ses s námi podělil o připravovaných novinkách. Samozřejmě že nechci aby si svůj zdroj vyzradil, ale stačí mi poslat zprávu o změnách ve hře a já ji sepíšu zde na blogu. Určitě by mě i ostatní taková spolupráce potěšila.


 • gardak96 13.09.2012 v 19:16 Milí ředitelé zoologických zahrad,

  chcete si vaši zahradu vylepšit a vašim návštěvníkům nabídnout nové atrakce? Od nynějška jsou k dostání speciální nabídky!V pravidelných intervalech vám nabízíme jedno zvíře, stánek nebo dekorační věc, kterou dnes dostanete se slevou. Takto při výstavbě vaši zahrady můžete opravdu ušetřit peníze a vybavit si vaši zahradu novými atrakcemi!

  Ale pozor! Nabídka je vždy platná jen na 10 minut!

  ;)
  Mimochodem máme pro vás další dobrou zprávu.

  S dnešním updatem už vaše nastavení hry nebudou při dalších updatech resetované.


 • evicka55 13.09.2012 v 19:42 tak at si ta holcicka da zadost prijmuji


 • žouželka 14.09.2012 v 23:18 Zdravím, máte někdo ponětí čím to že většina organizací okolo nás má plný stav a nám se nedaří a udržet si členy? Nechci moc zatěžovat zakladatele , ale jsem zvědavá holka a tak by mě zajímaly důvody proč odcházejí, nebo byli vyřazeni. zkrátka proč se jim u nás nelíbí. :-( Nevím do které rubriky to napsat tak to píšu sem. Dík


 • misze 15.09.2012 v 10:08 Ahoj, pokusím se odpovědět.

  U nás má na starosti nábor členů a jejich poučování a vysvětlování skyicdee a dělá to velice dobře. Každého adepta na přijetí se dotazuje na souhlas s pravidly, hráčům s nízkým lvl doporučuje, aby nevstupovali, vzhledem k nedostatku peněz a malému počtu zvířat, ale když si nedají říct, je to potom těžké. Všichni, kteří vstoupili k nám, souhlasili s pravidly, a proto se divím, proč po týdnu nereagují na zaslané SZ, i když si je přečetli a nemají tendenci zaplatit. Potom nám nezbývá než se s nimi rozloučit. Skyicdee svou práci dělá dobře, proto si za ní stojím a má mou plnou podporu. Často komunikace a nábor členu vyžaduje hodně nervů a proto si za svou práci zaslouží veliký DÍK.

  Pokles v žebříčku závisí na počtu zvířat v rezervaci a nepřímo i počtu peněz v kase. Ale hlavně má vliv na počtu přijatých zpráv od adeptů ke vstupu. Pokud jsme na první straně, chodí jich desítky, ale při poklesu jsou to jenom jednotky. Jsou doby, kdy mi chodilo přes 150 SZ denně a odpovídat na všechny nebylo jednoduché, zvlášť když v nich byla spousta spamu. I když jsem tento měsíc věnoval zvířata za skoro 300000 ZD, postoupily jsme jen na chvilku. Proto je nutná spolupráce všech členů. Já chápu, že vlastní zahrada je pro nás na prvním místě, ale nemůžeme se potom divit poklesu organizace.

  Samozřejmě že nastává otázka, zda nejsou pravidla pro vstup hodně tvrdá a nebyla by lepší změna, ale i po zavedení odkladu platby vstupního poplatku na splátky jsme se nepohnuli z místa. Je nutno podotknout, že spousta jiných organizací má stejné problémy. I když mají spoustu členů, mají také týdenní poplatky a při neplacení to řeší vyhazovem. A týdenní poplatky já zavést nehodlám.

  Z toho plyne, že kdyby si každý přečetl pravidla a dodržoval je, nebyly by problémy s častou fluktuací členů.

  misze - zakladatel


 • skyicdee 15.09.2012 v 14:11 Ahoj, misze díky za ocenění. Taky k tomu něco napíšu.
  Zájemců o vstup není málo. Jenže jakmile chci, aby si přečetli podmínky a odsouhlasili je, tak přijde rozčarování, že chceme najednou 100 000 ZD. Samozřejmě že přijatelněji zní, že se bude každý týden platit 30 000 ZD, než dát najednou 100 000 ZD. Přepočet, kolik to je pak celkem za měsíc, asi málokdo řeší. Takže u nás většinou spousta lidí couvne, jakmile slyší vstupní poplatek, do těch ostatních organizací vstoupí, zaplatí jednou a pak čekají, co se bude dít dál.
  Pak tu mám skupinku těch, kteří mi odsouhlasí cokoliv, a já následně zjistím, že nemají ani úroveň 15.
  No a pak jsou tu ti, kteří jsou ochotní vstoupit a platit, ale těch bohužel mnoho není. Stává se nám také, že nový člen zaplatí menší částku, abych nemohla říct, že nedal nic a čeká, co udělám dál. Pošlu několik upomínek a termíny ke splacení, pokud se nic nestane, máme o člena méně. Nechci, aby se někdo vezl, zatímco my ostatní budeme poctivě platit.

  Proto pokud byste věděli o někom spolehlivém, uvítám, když ho k nám doporučíte, jinak musíme čekat, zda se mezi žádostmi povede najít nový plnohodnotný člen.

  skyicdee


 • žouželka 15.09.2012 v 14:55 Zdravím, díky moc za vyčerpávající odpověď i za práci s vedením organizace. Já bych to určitě dělat nechtěla, mě vyhovuje jen si tak bez starostí hrát. Díky


 • gardak96 15.09.2012 v 20:22 Ahoj , taky souhlasím s tím , že Skyicdee dělá svoji práci na výbornou :)


 • misze 15.09.2012 v 20:48 K danému problému s náborem členů a úpadkem v žebříčku jsem napsal článek a otevřel diskuzi v novém tématu ve sdělení zakladatele.


 • evicka55 03.10.2012 v 01:14 tak se o tematu prihlasnych do organizace vyjadrim ono je to tak ze ty si vetsinou vybiraji jen sve zname cizi moc neberou mezi sebe


 • bibka0 11.11.2012 v 17:56 ja to řešila nahodným výběrem, u ostatních organizací se mi taky nelíby ti týdenní poplatky :D proto sem se rozhodla pro Safari par a.s. :D a vidím ze to bylo skvelé rozhodnutí :)


 • sandokan 02.01.2013 v 10:35 mě se tady líbí


 • misze - původní zakladatel 02.01.2013 v 12:50 Já jsem tu taky spokojený :-)


 • skyicdee 04.01.2013 v 23:06 A někdo, komu se u nás nelíbí, se ozve? :-D

  Já jsem u nás spokojená a doufám, že to tak vydrží, dokud budu mít čas hrát :-)


 • sandokan 02.02.2013 v 17:41 ahoj už od pátku se nemůžu dostat do zoo!!! ani na jedno!!! co mám dělat? pokusím se ještě do pondělka něco s tím udělat, když se mi to nezdaří tak konec.


 • misze - původní zakladatel 04.02.2013 v 11:29 Ahoj, já jsem byl na horách, tak jsem nemohl reagovat dříve.
  Do které zoo se nemůžeš dostat, do své? Co ti to píše? Zkoušela sis nechat poslat nové heslo na email? Nefunguje přihlášení ani k Rokyskovi?
  Pokud zničeho nic nejde přihlášení do více her s různým heslem, bude chyba spíš v pc. Proto je potřeba nechat si co nejdříve poslat nové heslo. A když nebude fungovat ani nové heslo, je potřeba vyzkoušet připojení z jiného pc.
  Nejdříve se zkus přihlásit do Jorky heslo jsem tam nastavil na to, co si používala pro rušené zahrady, ale nikomu to neříkej. Odtamtud si budeme psát zprávy, tady je to na delší dobu a vidí to i spousta cizích lidí.
  Milan


 • misze - původní zakladatel 04.02.2013 v 23:16 Ivo, podle toho co jsem viděl, ve tvé zoo nikdo není, neproběhla tam žádná změna a zvířata jsou pořád stejně opečovaná jako při posledním přihlášení, proto si myslím, že ji nikdo neukradl. Posílal jsem tam i SZ které nikdo nečetl. Chyba bude spíše někde v zadávání hesla.
  Myslím si, že by se s tím dalo ještě něco dělat, jen se musíme domluvit. Pokud se nedostaneš ani k Jorkymu, napiš mi sem email, ať se můžeme domlouvat. Když bude nejhůře, zkusím napsat Joshovi, aby se podíval do logu na serveru.


 • misze - původní zakladatel 05.02.2013 v 20:31 Zkoušel jsem zjišťovat info na podpoře a zde je z ní pár rad.

  Když se nemůžeš přihlásit do hry, tak to může mít více důvodů. Zde je několik možností k tvému problému:

  * Zvolil jsi správný server? Když se chceš přihlásit, tak musíš zvolit server na kterém ses registroval. Když si nejsi jistý na jakém serveru ses registroval, tak se prosím podívej do tvého emailu, který jsi dostal při registraci. Když už tento email nemáš, nebo ho nemůžeš naleznout, tak se zkus přihlásit na každém serveru.

  * Když jsi jistý že jsi zvolil správný server, tak prosím ověř jestli ses opravdu přihlásil se správnými údaji. Uvědom si že server rozlišuje mezi malým a velkým písmem.

  * Když jsi zapomněl tvé heslo, tak si kdykoliv můžeš nechat poslat nové na tvou emailovou adresu se kterou ses ve hře registroval. Prosím podívej se i do spamu, jestli ti zpráva nedošla zde.

  * Tvůj účet je spojený s naším portálem na www.upjers.com. Prosím přihlas se do hry s tvými portálovými údaji.

  I když jsi si jistý, že jsou všechny údaje správné, tak prosím použij nejprve funkce zapomněl jsem heslo.

  Je tedy možné, že máš hru zaregistrovanou na portále, v tom případě bude fungovat pouze přihlášení na něm, vyzkoušej tedy přihlášení zde: http://cz.upjers.com/

  Pokud ani to nepomůže, potřebuji Tvůj email, napíšu zprávu na podporu a na email Ti potom přijdou info jak postupovat dále. Bez něj se nic nedovím.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?