SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

soutěž všech organizací

Publikováno 27.01.2016 v 18:55 v kategorii soutěže, přečteno: 136x

Od dnešního dne máme v organizaci novinku. Spočívá v soutěžení organizací mezi sebou.

Člen vedení organizace může jednou za týden vybrat jedno z pěti zvířat ze seznamu, které se bude vybírat do soutěže organizací. Po vypršení 7 dní bude vyhodnocena nejlepší organizace, která poslala nejvíce zvolených zvířat a jako odměnu všichni její členi získají rubínovou sochu daného zvířete. 
Předpokládám, že s výhrou se bude zvyšovat prestiž organizace a časem budou i odměny zajímavější.

Do soutěže se dávají zvířata, která máme umístěna v rezervacích. Ovšem v okamžiku kdy zvíře z rezervace naší organizace přiřadíme do soutěže, trvale o něj přijdeme, takže nám nebude přinášet body. Proto je lepší zvířata do soutěže uvolňovat až těsně před jejím ukončením. Z toho důvodu je potřeba zvířata do soutěže vybírat od členů.
Zvířata se tedy posílají klasicky jako to bylo doposud, tedy budete je i dále normálně věnovat organizaci. Samozřejmě se budou počítat i do našich soutěží, např. právě probíhající hodnoty poslaných zvířat, ale i do povinných zvířat.

Aby to nebylo pro nikoho náročné, budou vybírána zvířata tak, abychom měli šanci na výhru a mohlo se zapojit maximum členů. Zvířata není potřeba kupovat, stačí vyhlášené zvíře po celý týden probíhající soutěže chovat, ideálně každý den i ve více slotech a případná mláďata si nechat v ohradách dorůstat a následně dospělá zvířata den před vypršením soutěže poslat normálně do organizace. Všechno to je tedy nejlepší dotovat z chovů :)


No a abychom měli velkou šanci na výhru, je potřeba pomoci členům, kteří dotyčné zvíře ještě nemají a nemohou ho chovat. Proto bychom měli nabízet dílky zvířat, která jsou zrovna v soutěži, ostatním členům organizace. Tak si ho budou moci rychleji poskládat a zapojit se také do soutěže. Pokud tedy máte zbytečné dílky zvířat která jsou právě v soutěži, napište na chat v organizaci a určitě se Vám někdo ozve. Je to tak lepší než ho doskládat a věnovat, takhle to pomůže nejen tomu členu ale i nám v soutěži :)

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • orion2007 27.01.2016 v 19:37 len nech nedavaju vodne zvierata lebo tie sa nedaju chovat vo viacerych slotoch a preto to pojde pomalsie...taky los sa da chovat naraz 3x


 • misze - původní zakladatel 27.01.2016 v 19:48 I vodní zvířata se dají chovat ve více slotech. Já už mám želvu nachystanou ve třech vodních ohradách, abych je mohl chovat co nejvíce.
  Ale asi bylo na mysli, že většina zvířat jde chovat ve více různých ohradách. To ale na počet slotů nemá vliv.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?