SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

ujasnění pravidel

Publikováno 26.07.2015 v 19:27 v kategorii sdělení zakladatele, přečteno: 177x

Dosud některá pravidla v organizaci nebyla ujasněna, proto tento článek, kde si vysvětlíme důležité změny.
Ahoj, 
protože máme v organizaci nějaké nesrovnalosti, musíme si ujasnit některá pravidla.

 • každý měsíc jsou všichni členi povinni poslat vzácné zvíře. Do vzácných se počítají všechny zvířata stupně vzácnosti čtyři a nově i pět, tedy i všechna vyhynulá. Nově se posílají 3 různá zvířata, od srpna se to ustálí na čtyřech povinných. I přes upozornění s tím mají někteří členi problém, proto za každé neposlané povinné zvíře bude muset člen uhradit 50 000 ZD. Pošlete-li jenom jedno a na další tři zapomenete nebo je záměrně nepošlete, budete muset uhradit 150 000 ZD. Čtyři zvířata nejsou pro nikoho velká zátěž, když to zvládají i členi s nejnižším lvl, proto na to prosím nezapomínejte. Nikdo nechce zbytečně vybírat pokuty, ale někteří členi toho zneužívají cíleně.

 • spousta nejasností je i kolem úloh v organizaci. Nikdo členům nevysvětlil, jak je důležité dodržovat nějaká pravidla. Pokud potřebujete volat mechanika, aby Vám opravil budovu, nedělejte to prosím dříve než Vám klesne poškození na 40%. Aktivního opraváře, který je ve hře neustále, máme pouze jednoho, ostatní opravují jenom občas nebo neodklikávají úlohy včas a tak blokují veškerou práci všem ostatním. Pokud voláte opraváře příliš často, zdržujete ho od důležitější práce. Většina málo aktivních členů vydrží i s 50% pracovat ještě tři dny, ovšem my aktivnější se dostaneme často i 3x denně na nulu a máme úlohy zablokované těmi, co zbytečně brzy opravují své nepoškozené budovy. Proto prosím dodržujme toto pravidlo na opravu budov.
 • další důležitý bod k úlohám je jejich ukončování. Pokud víte, že jdete na delší dobu od počítače a nebude moct úlohu včas odkliknout, raději si vyberte nějakou, kde nebudete nikoho zdržovat. Jako je třeba oprava člunu pro hajného, vysazení rostlin, defektní vozidla a podobně. Tím nebudete nikoho blokovat a je jedno, jestli úlohu ukončíte ještě dneska nebo až druhý den. V případě že vykonáváte funkci zahradníka je to jedno, tam nikoho nic neblokuje.

 • a posledním bodem jsou poplatky. Dříve se platilo i 70 000 ZD týdně a s výběrem nebyl problém. Dnes se snažíme držet poplatky na nejnižší hranici, jaká kdy byla a stejně někteří členi neplatí včas, nebo schválně platbu nechávají až po upozornění. Pokud má někdo s poplatkem z důvodu nepřítomnosti problém, může napsat a splátky si odložit třeba po návratu z dovolené nebo z tábora, ale důležité je napsat, upozornit na nepřítomnost a domluvit se. Každému se to někdy stane, ale bez předchozí domluvy se to nedá omlouvat. Proto se bude za každý zpožděný a předem nedomluvený povinný poplatek vybírat navíc ještě 20 000 ZD.Nikdo nechce zbytečně trestat nebo vyžadovat pokuty, ale pokud někteří plní povinnosti a ostatní pokoušejí trpělivost vedení, jestli se něco stane, když nebudou dodržovat pravidla, odnášejí to právě poctivci. Proto toto zpřísnění pravidel.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?