SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

výsledek soutěže v chovu mláďat v květnu

Publikováno 01.06.2013 v 22:57 v kategorii soutěže, přečteno: 255x


Do soutěže v chovu mláďat se v květnu zapojilo 7 členů a i přes velkou snahu se mě nepodařilo nikým porazit, i když Marušce to uteklo jenom o fous. Doufám, že v následujícím měsíci, kdy se bude hrát o odpuštění poplatku, se bude účastnit více členů.

1     misze 18
2 marmar 16
3 žouželka 12
4 leomar 8
5 KataMicka 4
5 skyicdee 4
6 PAMPALYNY111     3

Pro nízkou účast se vzdávám výhry a kartičky věnuji do připravovaného obchodu a nově i aukce kartiček.
Děkuji všem soutěžícím a skypi za práci v evidenci.
Milan

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • marmar 02.06.2013 v 08:57 tak to není fér. vyhlásit soutěž a pak se jí účastnit, i když budu ti věřit, že si neměl správná mimina schovaná v šuplíku. možná kdybych nemnožila i ta drahá pro zoo, tak bych vyhrála bez mrknutí oka:) a ještě když sis tu výhru ani nenechal a dal ji všanc. no nic, rozdýchám to i když bych spíše uvítala, kdyby mě předhonil někdo jiný :)


 • skyicdee 02.06.2013 v 10:35 Znamená to, že se nesmíme účastnit? Já sama se taky účastnila, ale moc se mi nedařilo a navíc jsem se snažila splnit svou týdenní úlohu a samozřejmě zvířata v úlohách jsem měla vždy úplně jiné, než jaké byli v soutěži...no a nakonec se mi nepovedla ani úloha, ani soutěž :-D


 • misze - původní zakladatel 02.06.2013 v 10:42 Ahoj, nevidím důvod, proč bych si měl schovával mimina do šuplíku, tam mi jsou k ničemu, když potřebuji zvýšit návštěvnost a obzvlášť když se o výběru rozhoduje až den před vyhlášením soutěže. Já chovám většinu zvířat do týdenních úkolů a hlavně ty drahé, nově získané a soutěž je pro mě jenom bokovka. Kdybych se jí sám neúčastnil, hrálo by každý měsíc jenom pár stálých členů a každý by něco vyhrál. Proto se také odměňuje už jenom první místo.
  Když si v červnu mákneš, tak určitě vyhraješ, ale okem u toho moc nemrkej, ať nemáš tik :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?