SAFARIPARK a.s.blog hráčů myfreezoo patřící do organizace

zhodnocení uplynulého roku

Publikováno 23.12.2012 v 10:55 v kategorii sdělení zakladatele, přečteno: 292x

Jménem svým i jménem organizace přeji Vám všem krásné Vánoce, pokud možno strávené v rodinném kruhu, hodně dárků pod stromečkem a do Nového roku spoustu zdraví, štěstí, lásky a pracovních i osobních úspěchů.Ahoj kamarádi,


Blíží se konec roku a máme zde dlouho očekávané Vánoce.

Největší radost přináší Vánoce dětem, které se těší na ozdobený stromeček a dárky, které jim přináší Ježíšek. Ale Vánoce jsou hlavně svátkem rodinným. Je to čas, kdy se všichni zastavíme od každodenního shonu a trávíme víc času s nejbližšími.


S Vánocemi přichází i přechod do nového roku a je již zavedeným zvykem, že s přelomem roku se hodnotí ten uplynulý. Proto dovolte pár slov.


V uplynulém roce se stalo spoustu událostí, ať už hezkých nebo těch, na které bychom raději zapomněly. Ovšem jedna z těch hezkých se stala o prázdninách 28. 7, kdy byla založena naše organizace. Už od začátku se poměrně rychle zaplnila novými členy, kteří vydrželi do dnes. Také jsme měli pár slabších chvilek, kdy se nám snažili někteří hráči znepříjemnit hru, ale se vším jsme se poprali a z boje jsme odešli jako vítězové.


Dalším milníkem bylo založení organizační zoo, která měla velký úspěch. Nejenom že vyhrála soutěž o diamanty a to hned dvakrát, ale stala se členem a významným způsobem se podílí na odměnách pro Vás. S tím souvisejí i soutěže, které jsme v minulosti připravili. Po velikém úspěchu soutěže v chovu mláďat jsme se rozhodli, že bude pokračovat i do budoucna, ovšem s omezenějším počtem zadaných zvířat. Také nás čekají soutěže nové a to hned od ledna.


Další novinkou od ledna bude seznam potřebných zvířat, který je zveřejněný na blogu. Každý kdo vybere zvíře v něm napsané, nebude muset v měsíci následujícím poslat povinné vzácné zvíře do organizace. Ovšem seznam nebude obsáhlý a bude obsahovat hodně vzácné druhy. Zároveň v okamžiku kdy někdo zvíře z tohoto seznamu věnuje a nahlásí ho SZ zakladateli, bude zvíře se seznamu vyjmuto a další člen si bude muset vybrat jiné. Každé zvíře tedy bude moci být přičteno jen jednou a rozhodovat tedy bude čas poslání SZ.


I v budoucnu nás čekají novinky. Ta největší by měla přijít už v lednu, kdy upjers chystá velkou změnu v organizacích. Nezbývá tedy než vyčkat a doufat, že to bude ku prospěchu všech členů.


Od ledna budou obnoveny povinné poplatky, výše bude prozatím stejná, jako byla naposledy, tedy 65000 ZD a platit se bude v termínu od 22. 1 – 26. 1. 2013, proto s tím všichni počítejte a mějte k tomuto datu připravené peníze.


V posledních týdnech byly splněny sbírky z rušených zoo, které se nám podařilo získat, hlavně díky sandokanovi, proto ji patří poděkování. Zatím to vypadá, že rušené zoo nám dají ještě na jednu sbírku v lednu, proto se můžete těšit na další body.


Velké poděkování patří mým zástupkyním, které se významným způsobem podílejí na chodu organizace. Ovšem ani bez Vás, členů by to nešlo. V uplynulém roce jsme do organizace dali 

7 715 193 ZD a zvířata v hodnotě 15 745 250 ZD. To je pořádná suma, hlavně díky tomu se dotahujeme k elitě organizací a již brzy budeme zase na první stránce v žebříčku. Děkuji.


Ale dost bylo slov.
Jménem svým i jménem organizace přeji Vám všem krásné Vánoce, pokud možno strávené v rodinném kruhu, hodně dárků pod stromečkem a do Nového roku spoustu zdraví, štěstí, lásky a pracovních i osobních úspěchů.


Milan

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Gardak 23.12.2012 v 12:35 Ahoj tak já se taky přidám :) Přeji všem krásné Vánoce a šťastný nový rok :)
  Martin


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?